HİDROMEK BAYİ AĞIN'A İNGİLTERE'DEN İKİ YENİ ÜYE EKLENDİ

Derneğimizin faaliyetleri hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?
Derneğimizi aradığınız zaman ilgili birimlere kolaylıkla ulaşabiliyor ve isteğiniz konularda yeterli bilgi ve desteği alabiliyor musunuz?
Derneğimizin aşağıdaki hizmetlerinden hangilerinden yararlanıyorsunuz?
Derneğimizden aldığınız hizmetlerden memnun musunuz?

HİDROMEK BAYİ AĞIN'A İNGİLTERE'DEN İKİ YENİ ÜYE EKLENDİ
17.10.2016

HİDROMEK, markanın İngiltere’deki temsili için iki bayi ile anlaşma imzaladı.

 

5 kıtada 50’nin üzerinde ülkede iş makinesi taleplerini karşılayan HİDROMEK, İngiltere’deki satış hacmini arttırmak için iki bayi ile anlaşma imzaladı. RBuntons ve TJC Sales ile anlaşan HİDROMEK, kazıcı yükleyici, ekskavatör ve motor greyder iş makineleri için gelen talepleri karşılayacak.
İngiltere pazarı için ilk anlaşmasını yapan HİDROMEK bayileri ülkenin değişik bölgeleriyle ilgilenirken, kazıcı yükleyici, paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör ve motor greyder makinelerinin tedarikini gerçekleştirecek. Bu dönemde marka ve ürün tanıtımları için demo programları sunacak olan bayilerden, RBuntons HİDROMEK adına Hillhead 2016 Fuar’ına katıldığını ve ürünlere ilişkin olumlu geri dönüşler aldığını belirtti.

HİDROMEK Hakkında:
İş makineleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu ve şu anki Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Bozkurt, girişimine tarım traktörlerine yükleyici ve kanal açıcı ekipman üretimiyle başlamıştır. Başlanılan girişim ilerleyen yıllarda müşteri talepleriyle şekillenerek, bir adım daha ileri götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk kazıcı yükleyici HMK 80’in üretimi gerçekleştirilmiştir. Büyüme ürün gamının genişletilmesiyle devam etmiş, HİDROMEK Türkiye’de ve dünyada tanınan bir iş makinesi markası olmuştur. 2013 yılında ise Mitsubishi firmasından motor greyder iş kolunu satın alarak büyümeye devam etmiştir.

%100 Türk sermayesi olan ve büyümesini kazancın şirkete yatırım olarak dönmesine borçlu olan HİDROMEK, üçü Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde, biri İzmir’de, biri de Tayland’da olmak üzere beş üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici ve motor greyder üretimi ile devam etmektedir.
Dünyada 5 kıtada 50’nin üzerinde ülkeye satış yapan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya Barcelona’da HİDROMEK WEST ve Rusya Krasnodar’da HİDROMEK RUS olmak üzere iki tane satış ve satış sonrası hizmetler merkezine sahiptir.
HİDROMEK, tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Almanya IF Design 2016 ödül töreninde, tasarımını yaptığı Vision Compactor ile “Professional Concept” kategorisinde ödül kazanmıştır. Bu ödül HİDROMEK’in kazandığı ikinci IF Design ödülü olup, ilk ödül 2012 yılında GEN Serisi ekskavatörlerle “Product Design” kategorisinde kazanılmıştır.
İhracat başarılarını aldığı ödüllerle taçlandıran HİDROMEK, 2
009 yılında “Yılın İhracatçısı” ödülünü almış ve 2015 yılı ihracat performansıyla  “İhracatın Yıldızları” ödüllerine bir yenisini daha ekleyerek “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi olmuştur.
Dünyada iş makineleri konusunda bilgi tedarikini sağlayan, sektöre referans olan KLH Group’un, dünyada iş makineleri üreten en büyük firmaları sıralandığı uluslararası “Yellow Table” listesine son dört yıldır giren ilk ve tek Türk makine üreticisi HİDROMEK olmuştur.
HİDROMEK, İMDER(Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) tarafından açıklanan verilere göre Türkiye’de 7 yıldır kazıcı yükleyici, 4 yıldır da hidrolik ekskavatör satışlarında pazar lideridir.

 Detaylı Bilgi İçin : www.hidromek.com.tr